تبلیغات باحال نایک برای جام جهانی

dc80c65de821f8c6a2287d5456ad5441_XL

تنها ساعاتی تا آغاز رسمی جام‌جهانی 2014 برزیل باقی مانده است. در بین جنب‌و‌جوش حال حاضر بسیاری از کمپانی‌ها، سازمان‌ها و مراکز خدماتی که بصورتی با این مسابقات ارتباط دارند، کمپانی نایکی یکی از متفاوت‌ترین آگهی‌های ویدئویی خود را منتشر ساخته است. این آگهی کارتونی، درون‌مایه‌ای تخیلی دارد که طی آن بازیکنان مطرح کنونی دنیای فوتبال، این بازی محبوب را از چنگ موجودات کلُن شده که بازی بی‌روحی را نمایش می‌دهند، نجات خواهند داد.

 

آیا تا حال وین‌رونی بریتانیایی را در لباس یک ماهی‌گیر تصور کرده‌اید؟ سایر فوتبالیست‌های مطرح کنونی در صورت عدم حضور در مستطیل سبز، چه پیشه‌ای را در پیش می‌گرفتند؟

نایکی در آخرین آگهی ویدئویی خود که The Last Game نام‌گذاری شده است، با گوشزد‌کردن سرانجام ناخوشایند استفاده از فناوری، با نبردی تاریخی، روح فوتبال را با استفاده از بازیکنان مطرح کنونی دنیای فوتبال، به آن بازگردانده است. در این ویدئو شاهد جایگزینی بازیکنان فوتبال با نمونه‌های کلُن شده‌ای هستیم که از هر نظر توانایی‌هایی ورای بازیکنان فوتبال دارند؛ اما این بازیکنان مصنوعی، روح و هیجان بازی فوتبال که محبوب‌ترین ویژگی این بازی است را ندارند.

مجموعه‌ای از بهترین بازیکنان حال حاضر دنیای فوتبال که پس از روی کار آمدن نمونه‌های کلُون شده جایی در مستطیل سبز نداشته و به شغل‌های دیگری روی آورده‌اند، توسط رونالدو جمع شده و تیمی متشکل از ستارگان فوتبال را تشکیل می‌دهند که در مقابل نمونه‌های کلُن شده صف‌آرایی می‌کنند.

میثم مزگی نژاد

از سال 87 برنامه نویسی وب رو شروع کردم ، هنوز دوسش دارم و دنبالش می کنم،کار طراحی وب و میشه گفت : بیشتر فارسی کردن قالب ها و استفاده از css3 و jquery خیلی لذت می برم ،از سال 92 هم طبق پیشینه ای که به الکترونیک داشتم به صورت تخصصی تعمیرات الکترونیک (لپ تاپ ،کامپیوتر و بردهای تبلت) رو شروع کردم .در این مدت موفق شدم کتاب کاملترین مرجع تخصصی تعمیرات کامپیوترو لپ تاپ رو بنویسم.امیدوارم روزی برسه که هر جوونی دنبال علاقش بره و با علاقش زندگی کنه و برای پیشرفت کشورش تلاش کنه.

Share This:

0 comments on “تبلیغات باحال نایک برای جام جهانیAdd yours →

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.