تماشا کنید: ارائه بازی Assassin’s Creed Rogue برای رایانه‌های شخصی تایید شد

a67ef7f24f8a97b76c26616f0f2eec5f_XL

امسال یوبی‌سافت برای هر پلتفرمی یک قسمت از سری بازی‌های مطرح Assassin's Creed را عرضه خواهد کرد و پلتفرم‌های نسل پیش مانند پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 از این قاعده مستثنا نیستند. Rogue نام قسمتی است که برای این پلتفرم‌ها منتشر می‌شود و یوبی‌سافت تایید کرد که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز در دست تولید است و اوایل سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

Rogue یا «سرکش» نام قسمتی دیگر از سری بازی‌های Assassin's Creed است که داستانی دیگر از دنیای گسترده‌ی این سری را روایت می‌کند. در این قسمت که به نوعی تکمیل کننده‌ی سیر داستانی تاریخچه‌ی اساسین‌ها در آمریکای شمالی است، روایت یک اساسین را تماشا می‌کنیم که مورد خیانت هم گروهی‌های خود قرار می‌گیرد و پس از آن تصمیم می‌گیرد که بر ضد اساسین‌ها به پا خیزد و به تمپلارها بپیوندد. این برای اولین بار در کل این سری است که شخصیت اصلی داستان بر ضد اساسین‌ها عمل می‌کند.

یوبی‌سافت تاریخ انتشار نسخه‌های نسل هفتم این بازی را ماه آینده ذکر کرده است اما علاقه‌مندان این بازی بر روی رایانه‌های شخصی، باید تا اوایل سال میلادی آینده منتظر این عنوان باشند. البته شاید دلیل اصلی این تاخیر، عرضه‌ی نسخه‌ی Assassin's Creed Unity برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس‌ وان به موازات نسخه‌ی PC در ماه آینده میلادی است.

شرکت یوبی‌سافت هم‌چنین یک ویدیوی جدید از خط داستانی بازی «سرکش» را نیز منتشر کرده است که در زیر می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

 

میثم مزگی نژاد

از سال 87 برنامه نویسی وب رو شروع کردم ، هنوز دوسش دارم و دنبالش می کنم،کار طراحی وب و میشه گفت : بیشتر فارسی کردن قالب ها و استفاده از css3 و jquery خیلی لذت می برم ،از سال 92 هم طبق پیشینه ای که به الکترونیک داشتم به صورت تخصصی تعمیرات الکترونیک (لپ تاپ ،کامپیوتر و بردهای تبلت) رو شروع کردم .در این مدت موفق شدم کتاب کاملترین مرجع تخصصی تعمیرات کامپیوترو لپ تاپ رو بنویسم.امیدوارم روزی برسه که هر جوونی دنبال علاقش بره و با علاقش زندگی کنه و برای پیشرفت کشورش تلاش کنه.

Share This:

0 comments on “تماشا کنید: ارائه بازی Assassin’s Creed Rogue برای رایانه‌های شخصی تایید شدAdd yours →

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.