قابلیت اسکن چهره در بازی NBA 2K15 از بازیکنان هیولا می‌سازد‌!

8f884a4f5c7573d96ca3cf20d57a975a_XL

چندی پیش شرکت 2K سازنده‌ی عنوان ورزشی NBA 2K15 از قابلیت اسکن چهره در کنسول‌های نسل هشتمی پرده برداشت تا به وسیله‌ی آن، بازیکنان قادر‌ باشند چهره‌ی خود را وارد بازی کنند. اما ظاهرا این قابلیت نه تنها به درستی عمل نمی‌کند، بلکه در عمل از بازیکن چهره‌های وحشتناک می‌سازد. در ادامه، تصاویری از عملکرد نا صحیح این سیستم را مشاهده کنید.

NBA 2K15 هم اکنون در دسترس مخاطبین قرار گرفته است و به مانند همیشه، بازخورد عالی مخاطبین و منتقدین را به سبب شبیه‌سازی بی‌نظیر و دقیق ورزش بسکتبال و همین‌طور گرافیک خارق‌العاده، به همراه داشته است. اما این مشکل که در قابلیت جانبی اسکن چهره به وجود آمده، سبب شده است تا نتایجی گرچه وحشتناک ولی خنده‌دار در هنگام استفاده از آن مشاهده شود که البته تاثیری در کیفیت خوب بازی نمی‌گذارد و می‌توان از خیر استفاده‌اش گذشت.

 

 

 

 

 

 

میثم مزگی نژاد

از سال 87 برنامه نویسی وب رو شروع کردم ، هنوز دوسش دارم و دنبالش می کنم،کار طراحی وب و میشه گفت : بیشتر فارسی کردن قالب ها و استفاده از css3 و jquery خیلی لذت می برم ،از سال 92 هم طبق پیشینه ای که به الکترونیک داشتم به صورت تخصصی تعمیرات الکترونیک (لپ تاپ ،کامپیوتر و بردهای تبلت) رو شروع کردم .در این مدت موفق شدم کتاب کاملترین مرجع تخصصی تعمیرات کامپیوترو لپ تاپ رو بنویسم.امیدوارم روزی برسه که هر جوونی دنبال علاقش بره و با علاقش زندگی کنه و برای پیشرفت کشورش تلاش کنه.

Share This:

0 comments on “قابلیت اسکن چهره در بازی NBA 2K15 از بازیکنان هیولا می‌سازد‌!Add yours →

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.