نرم افزار حسابداری مخصوص فروشندگان تایر

با سلام

امروزه نرم افزارهای حسابدای به حدی پپشرفته ، کامل ،جامع و به جزئیات می پردازند که کار کردن با آنها بسیار پیچیده ،زمان بر،پرهزینه و کلاً کسل کننده است ، اما برنامه نویسان ما برای راحتی قشر بزرگی از کسبه (یعنی لاستیک فروشان محترم ) نرم افزار حسابداری ،انبارداری ساده و کارآمدی را طراحی و آماده نموده اند.

وای خدای من چقدر سخته سنگین نوشتن  ببخشید اگه قواعد نوشتاری رو رعایت نتونستم بکنم ،بیایم راحت باشیم این وب اپلیکیشنی که می بینید خیلی خوبه به جان خودم…..

برای ورود به نرم افزار کافی است روی اینجا کلیک کنید. یا روی تصویر زیر

1

خوب این که تصویر صفحه ورود یا لاگینه که نام کاربری و پسوورد هر دو admin  تعریف شده برای راحتی شما.

همون طوری که در تصویر زیر می بینید فلش 1 محل دکمه رفرش تصویر کد امنیتی رو نشون می ده پس دیگه توضیح نمی دم

فلش شماره 2محل دکمه ورود و همچنین بعد از اینکه دکمه رو زدید صفحه بدون رفرش یا بارگذاری مجدد شماره رو به داخل نرم افزار راهنمایی می کنه ، البته اگه شما رو به عنوانه کاربر ثبت شده بشناسه که در همون محلی که فلش شماره 2 اشاره می کنه نام ونام خانوادگی شما رو می نویسه که ایجا dear user ثبت شده و فلش 3 هم لینک ورود رو به شما نشون می ده که باید روش کلیک کنید تا وارد نرم افزار بشین.

 

2

بعد از ورود به نرم فزار با این صفحه احتمالا مواجه بشین یا هم اینکه بدون این صفحه های باز شده داخل صفحه باشه که ایرادی نیست ،بزارین طبق شماره ها بهتون توضیح بدم .

توی تصویر زیر شماره 1 به نام ونام خانوادگی شما که در سیستم ثبت شده اشاره می کنه که زیاد مهم نیست

شماره 2 تیتر صفحه ای هست که اگر شما در فروشتون چکی قبول کردین که تاریخش امروزه یا گذشته و باید وصول بشه بهتون خبر می ده و شماره 3 هم صفحه ای که حساب های دفتری شما رو که به تاریخ دریافت پول رسیدن رو نشون می ده خوب شاید بگین این صفحه ها چجوری بسته می شه خوب،فلش شماره 4 و 5 هر کدوم متعلق به یک صفحه که اونو می بنده و فلش 6 هم به منو اشاره داره که می تونین با اون بین صفحات بدون حتی یک بار بارگذاری اضافه حرکت کنید و شماره7 هم دکمه خروجه

3

خوب اگه از روی منو بر روی فروش کلیک کنید صفحه فروش ظاهر می شه و شما می تونین اجناس موجود داخل انبارتون و بفروشین.

فیلد ها کاملا گویا هستن اما فقط فلش 2 و 3 محل کشو چک و حساب دفتر رو نشو ن میدن که با کلیک روشون می بینید که کشو باز می شه و می تونین چک ها و حساب دفتر تون رو وارد کنید.نکته ای که در اینا باید بگم اینه که نام کالا تنها با وردی شما داخل انبار ایجاد مشه ،بیخیال بعدا متوجه می شین.

4

در تصویر زیر می بینید که فیلد های فرم فروش پر شده و برای اینکه خرید صورت بگیره حتما باید تعداد که با فلش 1 مشخص شده وارد بشه، فلش شماره 2 محل نمایش مبلغ رو البته با تفکیک سه رقم سه رقم اعداد نشون می ده (برای راحتی شماست تا هنگام وارد کردن مبلغ بدونین چقدر دارین وارد می کنین) ،در توضیح تصویر قبل گفتم شما می تونین با کلیک بر روی کشو یک فرم مخصوص چک ها تون رو داشته باشین و چک هاتون رو وارد کین اما قبلش حتما باید سلکت باری که با فلش 3 نشون داده شده رو به حالت داره ببرید تا سیستم بفهمه که در فروش شما مشتری پول خودش رو به صورت چک به شما می ده،فلش 4 هم همون فرم چک ها رو نشون می ده.

5

در تصویر زیر هم مثل تصویر بالا که ادامه توضیحات صفحه فروش است فلش 1 داره مشخص میکنه اگه در فروشتون مشتری می خواد پول نده و به حساب بزاره (یعنی تو یک تاریخ مشخص مبلغی از پول شما رو می ده به نوعی نسیه) شما باید حتما سلکت بار رو روی دارد ببرین و سپس فرم حسب دفتری رو پر کنید. بعد از پر کردن فرم کافیست روی فلش فروش کلیک کنیداونوقت اگه اطلاعات تون درست وارد شده باشه به شما پیام فروش کامل شد رو میده طبق فلش2.حالا برای اینکه فروش اون روز یا هر روز دیگه خودتون رو ببینید کافیه روی کلید (نمایش فروش امروز) کلیک کنید تا فروش همون روز شما رو بده اما اگه یک تاریخ دیگه ای رو می خوایین بدین کافیه داخل فیلد کناریش تاریخ رو وارد کنید  محل دکمه با فلش 3 مشخص شده.

اما شاید شما در هنگام وارد کردن اطلاعات اشتباهی کرده باشین یا بخواین بعد از فروش یک تغییری روی اطلاعاتتون بدین اون موقع بازم با لکت بار ها یی که با فلش 4و5 مشخص شده می تونین تغییراتی رو که روی فیلدها داشتین رو انتخاب کنید و سپس باز دن دکمه اعمال تغییرات (فلش 6) تغییرات یا حذف اون فروش رو ببینید، در پایین همون صفحه هم یک سری اطلاعات داره که گویاست و با فلش 7 مشخص شده.

6

اما صفحه خرید یا همون صفحه ای که باهاش می تونین خرید های خودتون رو سبد فروش و انبار اضافه کنید، این صفحه هم مثل صفحه قبل یک فرم ساده است که فقط بعد از اینکه دکمه خرید رو زدید حتی قیمت فروش اون جنس رو به شما نشون می ده )فلش 4)

7

در ادامه توضیحات صفحه خرید به پایین صفحه می ریم شما در این قسمت مثل صفحه فروش می تونین خرید همون روزتون یا هر تاریخی رو ببینین وهمچنین با سلکت بار (فلش 1) بر اساس متغیر های اون محصول وارد شده خودتون رو جستجو کنید و با انتخاب سلکت (فلش 2) به حالت حذف و زدن دکمه اعمال تغییر (فلش 3) اون محصول رو از انبار حذف کنید ،برای ویرایش کالاتون بخشی دیگه ای در نظر گرفته شده که می بینید.

8

تصویر زیر هم صفحه چک ها رو نشون می ده در این صفحه شما می تونین بر روی چک هاتون اصلاحاتی انجام بدین البته این صفحه بیشتر برای زدن تاریخ وصول  چک هایی که وصول شده استفاده می شه.

9

صفحه حساب های دفتری(نسیه) هم مثل صفحه چک ها برای زدن تاریخ دریافت پول و همچنین مبلغی که تا کنون پرداخت شده استفاده می شه ، ببینید اگر شما چک  و نسیه هایی که به تاریخ وصولشون رسیده و وصول هم شده رو از اینجا تغییر ندید ،همواره هنگام باز شدن نرم افزار مانند تصویر سومی که دیدید صفحه چک ها و حساب های دفتری که تاریخ وصولشون گذشته اما وصول نشده برای شما نمایش داده می شه که نمای زیاد جالبی نداره.

10

انبار که میشه گفت صفحه نسبتا مهمی است چون موجودی انبار شما و همچنین مبلغ اقلام داخل انبار شما رو می ده.

11

در ادامه توضیح صفحه انبار در پایین این صفحه فرمی به نام فرم مقایسه خرید و فروش وجود داره که طبق تاریخ هایی که شما در فلش 1و2 وارد می کنید در این بازه زمانی خرید و فروش شما رو نشون می ده ،صفحه گویاست .

12

اما صفحه دفتر سود ،همون طوری که در صفحه خرید دیدید شما نمی تونستین تغییری روی کالاهای انبارتون بدین به همین خاطر این صفحه طراحی شد تا ضمن اینکه بتونین این ویژگی رو داشته باشین هنگام فروش جنستون با زدن روی دکمه دفتر سود از منو بدین اینکه صفحه فروش محو بشه از قیمت اون محصول آگاه بشین و بدونین چقدر باید تخفیف بدین یا مبلغ رو چقدر بزنین.

13

صفحه مربوط به چک ها که در تاریخ وصول هستند یا تاریخ وصولشون گذشته و پرداخت نشدن که البته در ابتدای باز کردن نرم افزار اگه چنین چکی باشه این صفحه ظاهر شده و یادآواری می کنه.

14

صفحه حساب های دفتری هم مثل توضیح تصویر بالا ست و البته تکرار مکررات.

15

در انته هم بعد از خروج از نرم افزار شما وارد صفحه زیر می شین که برای مراجعه دوباره به صفحه اول نرم افزار کافیه روی محلی که در تصویر زیر با فلش مشخص شده کلیک کنید.

16

 

این وب اپلیکیشن یک نمونه ساده دیگر از نرم افزار های نوشته شده ما می باشد که البته بدون ایراد هم نیست و در واقع به صورت اختصاصی برای یک مشتری نوشته شده بود که با اجازه ایشان برای نمایش به حضورتان ارائه شد ،اگر سوالی دارین یا هر موضوع کاری و وابسته به برنامه نویسی وب ما در خدمت شما هستیم. با تشکر 

میثم مزگی نژاد

از سال 87 برنامه نویسی وب رو شروع کردم ، هنوز دوسش دارم و دنبالش می کنم،کار طراحی وب و میشه گفت : بیشتر فارسی کردن قالب ها و استفاده از css3 و jquery خیلی لذت می برم ،از سال 92 هم طبق پیشینه ای که به الکترونیک داشتم به صورت تخصصی تعمیرات الکترونیک (لپ تاپ ،کامپیوتر و بردهای تبلت) رو شروع کردم .در این مدت موفق شدم کتاب کاملترین مرجع تخصصی تعمیرات کامپیوترو لپ تاپ رو بنویسم.امیدوارم روزی برسه که هر جوونی دنبال علاقش بره و با علاقش زندگی کنه و برای پیشرفت کشورش تلاش کنه.

Share This:

2 comments on “نرم افزار حسابداری مخصوص فروشندگان تایرAdd yours →

 1. سلام

  نحوه خرید  و یا دانلود رایگان نرم افزار؟

  قیمت برنامه نویسی مجدد برای نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی؟

  با تشکر

  کیانی

  1. شما می تونید با شماره 09156656197  به نام آقای میثم مزگی نژاد تماس حاصل فرمایید 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.