ویدیوی جدید بازی Assassin’s Creed: Rogue به مناسبت عرضه‌ی این عنوان منتشر شد

f5bba4c2c069c43174b2441b90991795_XL

عنوان نسل هفتمی Assassin's Creed: Rogue بالاخره به روز انتشار خود رسید و به همین مناسبت، شرکت یوبی‌سافت، ناشر و سازنده‌ی این بازی، ویدیوی جدیدی را در قالب تریلر معرفی منتشر کرد.

یوبی‌سافت به صورت هم‌زمان دو بازی Assassin's Creed: Rogue و Assassin's Creed: Unity را به ترتیب برای کنسول‌های نسل هفتم و هشتم عرضه کرده است تا بتواند مخاطبین هر دو نسل را با دو بازی متفاوت، جذب دنیای اساسین‌ها کند. AC: Rogue روایت‌گر داستانی بعد از جریانات قسمت چهارم این مجموعه است و شخصیت اصلی داستان به نام Shay Patrick Cormac، یک اساسین است که پس از خیانت همکاران خود، برای انتقام از آن‌ها تبدیل به یک تمپلار می‌شود. گیم‌پلی بازی بسیار شبیه به قسمت چهارم این مجموعه a(Black Flag) است و نبرد‌های دریایی در کنار شهرهای بزرگ در بازی دیده می‌شود. این اولین بازی در کل مجموعه‌ی AC است که بازیکن در قالب یک تمپلار ایفای نقش می‌کند و علیه فرقه‌ی اساسین قیام می‌کند

این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 موجود است و کاربران پلتفرم PC مایکروسافتویندوز باید تا سال ۲۰۱۵ برای تجربه‌ی این عنوان صبر کنند.

 

میثم مزگی نژاد

از سال 87 برنامه نویسی وب رو شروع کردم ، هنوز دوسش دارم و دنبالش می کنم،کار طراحی وب و میشه گفت : بیشتر فارسی کردن قالب ها و استفاده از css3 و jquery خیلی لذت می برم ،از سال 92 هم طبق پیشینه ای که به الکترونیک داشتم به صورت تخصصی تعمیرات الکترونیک (لپ تاپ ،کامپیوتر و بردهای تبلت) رو شروع کردم .در این مدت موفق شدم کتاب کاملترین مرجع تخصصی تعمیرات کامپیوترو لپ تاپ رو بنویسم.امیدوارم روزی برسه که هر جوونی دنبال علاقش بره و با علاقش زندگی کنه و برای پیشرفت کشورش تلاش کنه.

Share This:

0 comments on “ویدیوی جدید بازی Assassin’s Creed: Rogue به مناسبت عرضه‌ی این عنوان منتشر شدAdd yours →

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.